Něco o tomto blogu

Ahoj, buď vítán, kdo s dobrým úmyslem přicházíš.

Vlastní doménu a hosting mám už řadu let. Doménu hlavně kvůli emailu pro celou rodinu, občas jsem použil některou doménu třetí úrovně pro statickou prezentaci. Na doméně druhé úrovně je celou dobu nic.

O Vánocích 2009/2010 jsem dodělával resty a abych nevyšel úplně ze cviku, tak jsem zkusil na hosting nainstalovat WordPress, ať mám ponětí, co se děje jinde. Nainstaloval jsem ho, zkonfiguroval, moudře pokýval hlavou, a protože mě blogování nijak nelákalo, tak jsem na to skoro zapomněl. Na jaře 2010 jsem zjistil, že to se mnou dál takto nejde a začal jsem běhat a plavat. Nic moc, jen abych se nedostal přes cent. A stalo se to nejhorší, co se stát mohlo, začalo mě to bavit. Rozhodl jsem se, že blog využiji na psaní tréninkového deníku.

Tak jsem v červnu 2010 začal „blogovat“. A výsledek se záhy dostavil. Přestože jsem blog držel v ilegalitě se o něm nějak domáknul Google a začali misem chodit nikoli lidé, ale roboti. Občas jsem sem napsal i něco jiného, než jak jsem sportoval, a začali mi sem chodit i lidé. Nicméně komentáře pořád moderuji.

Co je tady zajímavého? Celkem nic, rubriky jsou v pravém sloupci. Rubriku sport rozhodně nedoporučuji, tam jsou čísla, čísla a zase čísla. Takže snad jen zápisky z dovolené a reportáže ze závodů, které jsem běžel.

Ondřej

Chcete mi napsat? Použijte následující formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Dokažte, že nejste robot
captcha

6 komentářů u Něco o tomto blogu

 1. MJFOTO napsal:

  Fotografie a další informace jsou příjemné.Čekáme Vás na oběd.Dana a Milan!

 2. Pingback: 12. února – Pane súci, já su v tem nevinně! | Ondřejův blog

 3. Zub napsal:

  Jedeš do Slopného v neděli, že bych se s tebou svezl? :-)
  Napiš na mail, díík.

 4. Vakos napsal:

  Dobrý den,
  rád bych vám napsal na váš email, ale nikde jsem h nenašel. Bylo by možné jej zveřejnit?

  Předem Vám moc děkuji.

 5. Ondřej napsal:

  Měl jsem nějakou práci na blogu, tak jsem přidal kontaktní formulář, který mi chodí na mail. Otevřenou adresu se mi nechce zveřejňovat kvůli robotům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>