Běh přes valašské kotáry

Loni jsem to měl jako zavírák sezóny, letos chci končit až na Podmolíkově memoriálu začátkem listopadu, tak do toho pořád buším. Navzdory názvu jde o silniční, poměrně rovinatý běh, muži i veteráni 6 koleček přes zlínské náměstí a kolem parku, celkem 8220 metrů. V každém okruhu jsou dvě krátká prudká stoupání, jinak je to pohoda. Jo a ještě jsou na náměstí kostky. Šla se mnou celá rodina, ale na Filípka byl na náměstí moc frmol, tak dal přednost cukrárně.

Opět závod, kde mám více obrázků, report tedy ve stylu komiksu:

Start
Start je nejproblematičtější z celého závodu, poměrně záhy se nabíhá do velmi úzkého místa.

První kolo - průběh tržištěm
První kolo – průběh tržištěm

Výběh kopce u soudu
Výběh kopce u soudu v druhém kole. Ty kopce mi šly, tady jsem soupeřům utíkal, jinde bohužel utíkali soupeři mně. Za mnou v zákrytu Bob Holeš, kterému jsem tady trochu utekl, aby vzápětí definitivně utekl on mně. A to tak, že hodně.

Náběh do třetího kola
Náběh do třetího kola, čas je zatím skvělý, ale nevydrží.

Náběh do čtvrtého kola
Náběh do čtvrtého kola

Náběh do předposledního kola
Náběh do pátého (předposledního) kola

V cíli
V cíli

Čas 35:54. 43. z 74 celkově, 10. z 15 v kategorii M49. Jak forma v půlce září bleskově přišla, tak v půlce října stejně rychle odešla. Na Podmolíkově memoriálu to na atak na osobák nevidím.

Odkazy:

Příspěvek byl publikován v rubrice Sport se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>