13. června – dovolená

Na horách chutná. Včera jsme k večeři snědli dnešní snídani, tak se O. ráno vypravil do místního koloniálu na lov. Měli výborné koblihy.

Po snídani vyrážíme autem směr Oldřichovské sedlo a pěšky vyrážíme po naučné stezce Oldřichovské háje a skály. Je to hodně nahoru dolu, schody ve skalách, ale stálo to za to. Jedná se o zachovalý původní smíšený les (buk, smrk, jedle, javor, jeřáb, bříza), který na rozdíl od smrkové monokultury přežil katastrofu v osmdesátých letech. Navíc jsou zde zajímavé skalní útvary, a to žulové.

Na oběd se vracíme domů a po obědě a siestě jedeme do Liberce do padesátky si trochu zaplavat a nahřát se v páře a vířívkách. Po plavání nakupujeme v místním Intersparu, který se jeví snad ještě horší, než ten prštenský (neuvěřitelné). Celé odpoledne to hrozí deštěm, ale večeříme opět na terase.

Fotky na picase.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dovolená se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>